Kao student Mašinstva često sam obilazio razna gradilišta i shvatio jednu stvar. Inženjeri i šefovi gradilišta rade preko 2 sata dnevno samo na vodjenju evidencije o završenom poslu, izveštajima, mašinama…
Primetio sam da tu postoji prostor za napredak i odlučio da sa svojim timom pokrenem zajednički projekat - aplikacija za automatizovano vodjenje evidencije.
Istraživanjem sam zaključio da je problem mnogo dublji i da su problemi mnogo teži za rešiti.
